کارت اعتباری
اپل به تازگی نکاتی دا در مورد نگه داری کارت اعتباری خود بیان کرده است.

اگر بخواهیم سخن آخر را در اپتدا و به طور خلاصه بیان کنیم باید بگوییم که اپل کارت اعتباری خود را داخل کیف چرمی نگذارید.

با توجه به این اخبار شکایاتی مبنی بر این موضوع که “اپل کارت” های تیتانیومی که در داخل کیف پول های چرمی قرار گرفته اند و یا هنگامی که افراد میخواستند آنرا با قسمتی از چرم تمیز کنند دچار آسیب دیدگی شده است و این امر باعث شده است کاربران از این مسئله ناراضی باشند.

اما چه باید کرد؟

کمپانی اپل در روز چهارشنبه اطلاعیه ای را انتشار داده است که در آن روش صحیح تمیز کردن کارت های اعتباری را به طور کامل شرح داده است. این غول فناوری توصیه می کند برای پاک کردن لکه ها از یک پارچه میکروفایبر که کمی با الکل ایزوپروپیل مرطوب شده است استفاده کنید. و به گفته همین شرکت نباید از شیشه پاک ها و دستمال هایی با جنس زبر همچون پارچه های جین استفاده کرد زیرا ممکن است آنها آسیب هایی به سطح و رنگ کارت اعتباری شما وارد کند که دیگر نتوان آنهارا ترمیم کرد و عملا باعث تغیر رنگ دائمی کارت شما میشود.

به علاوه کمپانی اپل برای نگه داری از محتویات کارت نیز توصیه هایی را بیان کرده است. با توجه به این بیانات شما میتوانید از طریق برنامه ی Apple Wallet  در آیفون ۶ و ios 12.4 و دیگر آیفون ها و ios های بعد از آن کارت خود را مدیریت کنید.

شما می توانید با ضربه زدن روی نماد “+” در سمت راست بالای برنامه ، کارت را ثبت کنید. کاربران همچنین می توانند از طریق برنامه یک کارت تیتانیوم فیزیکی نیز بصورت رایگان درخواست کنند.

اپل روز سه شنبه اعلام کرد که پتنت جدید برنامه های کارت اعتباری خود را برای هر کسی که علاقه مند است در حال گسترش است.

توصیه ها و پیشنهادات اپل برای حفظ و نگه داری کارت برای هر کسی که تا به حال دارای کارت اعتباری بوده ، بسیار آشناست. اپل میگوید کارت خود را از سایر کارتهای اعتباری ، آهن ربا و اشیاء ساینده مانند  کلیدها دور نگه دارید. و به یاد داشته باشید ، کارت اعتباری تان را روی شلوار جین یا چرم پاک نکنید.