آیفون 11
ما تاریخ عرضه آیفون ۱۱ ، ۱۱R و ۱۱ مکس را دقیق پیش بینی میکنیم.

اگرچه اپل هنوز هیچ دعوت نامه ای را برای هیچ رویدادی در زمینه رونمایی سری آیفون ۱۱ ارائه نکرده است ولی با توجه به این امر که چندین سال است تاریخ رونمایی های آیفون روز خاصی است چندان سخت نیست دانستن این که باید تا کی صبر کنیم تا آیفون جدید رونمایی شود.

آمار فروش آیفون در سه ماهه اخیر شاهد افت میباشد و سودی نزدیک به ۱۲% را تجربه کرده است و انتظار میرود در روز های آینده و عرضه سری آیفون ۱۱ سود ۹٫۶ میلیارد دلاری نصیب شرکت اپل کند و بازار را از رقیبان اندرویدی خود برباید. اپل باید اطمینان حاصل کند که تلفن های پرچمدار جدید خود به اندازه کافی قانع کننده هستند تا مشتریان جدید را جذب کنند یا مشتریان فعلی را به روز کنند و در این مسیر اصلی ترین رقیب آیفون ۱۱ گوشی های کمپانی سامسونگ بانام های نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس میباشد حال باید صبر کرد و دید کدام یک گوی سبقت را میگیرد.

حال زمان عرضه سری آیفون ۱۱ کی است؟

بر اساس امار موجود در سال های گذشته کمپانی اپل روز دوشنبه ی هفته کارگر را برای رونمایی محصولات جدید خود انتخاب میکند و یا اگر آن روز به طور اتفاقی تعطیل باشد تاریخ رونمایی به دو روز پس از آن یعنی چهارشنبه آن هفته انتقال میابد.

امسال ، روز کارگر روز دوشنبه ، ۲ سپتامبر است. با در نظر گرفتن الگوی ، اپل آیفون های جدید خود را روز سه‌شنبه یا چهارشنبه معرفی خواهد کرد و احتمال رونمایی در روز سه شنبه بیشتر از چهارشنبه است .

بنابر این ما پیش بینی می کنیم اپل در تاریخ سه‌شنبه ، ۱۰ سپتامبر از آیفون های بعدی رونمایی خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که این فقط یک حدس و گمان است. ولی قطعا شرکت اپل مشتریان خود را ناراضی نخواهد کرد.