اپل واچ 5
آنچه اپل می تواند در سال ۲۰۱۹ برای مچ دست ما معرفی کند.شایعات و تاریخ عرضه اپل واچ ۵

سری چهارم اپل واچ قدم بزرگی رو به جلو بود اما امسال ما شاهد اپل واچ ۵ خواهیم بود و یکی از جذاب تریب شایعات موجود مربوط به بدنه این ساعت است که شنیده میشود در مدل هایی خاص از تیتانیوم و سرامیک در ساخت آن استفاده شده است.

بلومبرگ در ماه فوریه گزارشی را منتشر کرد مبنی بر اینکه اپل قصد دارد تا خواب شمارا ردیابی و برسی کند و این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بر روی استراحت هایتان کنترل بیشتری داشته باشید البته این سیاست از سال ۲۰۱۷ و بانام ردیابی خواب شروع به کار کرده است و ما حال شاهد آخرین نسخه آن خواهیم بود.

مسلما نیاز بیشتری به عمر باتری خواهید داشت.

اپل واچ ۵ برای ردیابی خواب به باتری بهتری نیاز دارد. در حال حاضر ، قبل از این شما بدون نیاز به شارژ مجدد میتوانستید تا یک روز و نیم از اپل واچ خود استفاده کنید و حال با افزوده شدن این ویژگی یا باید باطری بزرگ تر شود و یا از ساعات استفاده از ساعت هوشمند با یک بار شارژ کامل کاهش یابد.  

اپل واچ در سری پنج خود می تواند از یک پردازنده کارآمد تر استفاده کند کند که بتواند در شب به حالت کم مصرف تغییر کند. تراشه های جدید سیستم عامل Wear  در سال گذشته و Qualcomm  به دنبال ویژگی های مشابه بودند تا عمر طولانی تری را برای باتری ها بع عمل بیاورند آخرین شایعه ، در اخبار روزانه اقتصادی چین  ، حاکی از آن است که اپل در حال تغییر فناوری صفحه نمایش از OLED به فناوری MicroLED با انرژی بیشتر برای بهبود عمر باتری در اپل واچ بعدی است.. این گزارش نشان می دهد که این ویژگی ممکن است تا سال ۲۰۲۰ برای بهره برداری آماده نشود.

آیا میتوان اپل واچ سری ۵ را همچون ساعت های هوشمند سامسونگ از طریق گوشی موبایل شارژ نمود؟

اپل واچ 5

جواب این سوال به احتمال زیاد بله است ولی از آنجایی که در دنیای تکنولوژی همه چیز ممکن است به مخصوصا از شرکت ایفون پس بهتر است به شایعات زیاد دل نبندیم و تا رونمایی از محصول صبر کنیم.

در قسمت داخلی اپل واچ ۵ و در بخش سخت افزار انتظار میرود تا پیشرفت ها و ارتقاهایی جذاب را شاهد باشیم ولی هیچ کس با اطمینان نمیتواند بگوید که کدام پیشرفت ها و ارتقا ها.

چه زمانی یک اپل واچ بدون آیفون کار خواهد کرد؟

اپل واچ 5

آیفون قبلاً برای راه اندازی به کامپیوتر احتیاج داشت. iPod هم همینطور. اپل واچ در حال حاضر تنها سازگار با آیفون است ، اما ممکن است خیلی زود این رویه تغییر کند. به روزرسانی بعدی WatchOS 6 که در ماه سپتامبر ارائه می شود ، با ارائه یک فروشگاه برنامه مستقل و به روزرسانی هایی خاص که می توانید مستقیماً آن را بارگیری کنید ، اپل واچ را از تلفن مستقل تر کنید.

آیا یک مدل پایه اپل واچ با قیمت پایینتر عرضه میشود می شود؟ و یا این ساعت طراحی های گران قیمت تری خواهد داشت؟

تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیش بینی می کند که اپل واچ ۵ گزینه طراحی سرامیکی را ارائه می دهد ، احتمالاً نشانگر درجه بالاتر قیمت است. اما احتمالا قیمت نسخه معمولی واقع بینانه باشد.