نینتندو
اطمینان حاصل کنید که “نینتندو سویچ” اشتباه را خریداری نکرده اید!

جدید ترین کنسول بازی نینتندو بسیار شبیه نسخه قبلی خود بوده و این مسئله باعث این شده است که کاربران نتوانند این دو را از هم تشخیص دهند.

حال برای اینکه هنگام خرید این کنسول ها گیج نشویم و بتوانیم تفاوت این دو مدل و نینتندو لایت را پیدا کرده و این سه مدل را از هم تشخیص دهیم باید به چه چیز هایی دقت کرد.

این نینتندو سویچ جدید همچون نمونه قبلی یک کنسول دستی بوده و قیمتش همان ۳۰۰ دلار نسخه پیشین است و عمده تفاوت به وجود آمده در عمل کرد و عمر باتری است که به گفته خود کمپانی با یک بار شاژ میتواند نزدیک به دو برابر بیشتر از سری قبلی کار کند.

اگر کنسول خود را خریده اید و از خرید شما مدتی میگذرد باید این را بدانید که به احتمال زیاد نینتندوی شما از سری قدیمی بوده و دیگر نمیتوانید برای آن کاری بکنید ولی اگر هنوز کنسول خود را نخریده اید پس باید در هنگام خرید کمی دقت به خرج دهید.

راه حل پیشنهادی ما ساده تر از هر راهکار دیگری است .اگر شما به صورت حضوری خرید میکنید شما به راحتی میتوانید با مطالعه ی جعبه ی نینتندو سویچ مورد نظر مدل آنرا تشخیص دهید و اگر خریدتان از طریق اینترنت خواهد بود در قسمت توضیحات آن محصول مسلما تمامی مشخصات آن ذکر شده است.